Jak mozemy pomóc?
May 11, 2022 share tweet

Wyjaśnienie zakładów z handicapem azjatyckim

Easysportbet jest dumny z tego, że oferuje najbardziej unikalne możliwości wymiany zakładów, a dzięki naszej usłudze Betkeen masz dostęp do 300 różnych rodzajów rynków zakładów. Wśród nich: Handicap Azjatycki.

Jeśli nie jesteś jeszcze przekonany do obstawiania zakładów na te specyficzne rynki piłkarskie, ponieważ wydaje Ci się, że są one skomplikowane, przeczytaj ten artykuł, aby zrozumieć, w jaki sposób Twoje zakłady zostaną rozliczone, gdy wynik meczu będzie już znany.

Jak działają zakłady z handicapem azjatyckim?

Handicapy azjatyckie są idealnym rozwiązaniem dla osób obstawiających zakłady piłkarskie lub traderów, którzy szukają innej opcji niż tradycyjny rynek kursów meczowych. Jeśli wybierzesz handicap azjatycki 0, Twój zakład jest taki sam jak na rynku zakładów na remis (stawka jest zwracana w przypadku remisu ).

Jeśli postawisz na Bayern Monachium -1.5, będziesz oczekiwał, że Bayern Monachium wygra różnicą 2 lub więcej bramek, w przeciwnym razie przegrasz zakład.

Bayern Monachium -2 oznacza, że Twój zakład zostanie zwrócony, jeśli wygrają dokładnie dwiema bramkami. Oczekujesz zatem bardzo wygodnego zwycięstwa, z marginesem takim jak: 3-0, 4-0, 4-1 itd.

Kiedy stawiasz zakład na selekcje takie jak 0.75, Twoja stawka jest automatycznie dzielona po równo i stawiana jako dwa oddzielne zakłady. Oznacza to, że połowa Twojej stawki jest przeznaczona na handicap 0,5, a druga połowa na handicap 1,0.

Jeśli postawisz na PSG 1.25, handicap ten oznacza, że połowa Twojego zakładu zostanie postawiona na zwycięstwo lub remis PSG, a Twój zakład zostanie zwrócony, jeśli PSG przegra dokładnie 1 bramką; a druga połowa Twojego zakładu na zwycięstwo, remis lub porażkę PSG mniejszą niż 1,5 bramki.

Jeśli wynik końcowy brzmi PSG - Bayern Monachium: 0-1, połowa Twojego zakładu zostanie zwrócona z powodu remisu, a druga połowa będzie wygrana. Jeśli PSG przegra mecz 0-2, stracisz całość swojego zakładu. Twój zakład zostanie wypłacony w całości w przypadku remisu lub jeśli PSG uda się sprawić niespodziankę.

easysportbet-asian-handicap-betting-explained
Przykłady zakładów w przypadku zwycięstwa Bayernu Monachium 1-0 (stawka: 100 euro):
  • Postaw na Bayern Monachium -1 gol @ 2.80 = zwrot 100 euro
  • Postaw na Bayern Monachium -1,25 gola @ 3.40 = 50 euro zwrotu / 50 euro straty
  • Zakład na Bayern Monachium -0,75 gola @ 2.20 = 50 euro zwrotu / 60 euro wygranej (50 * 1.20)
  • Zakład Bayern Monachium -1.25 goli @ 3.40 = 50 euro zwrotu / 20.85 euro wygranej

Ważne: przed obstawianiem zakładów na takich rynkach zawsze sprawdź zasady rozliczeń.

Nadal nie wiesz, jak działają handicapy azjatyckie? Nie ma problemu! Po prostu wyślij nam wiadomość poprzez nasze media wsparcia(Twitter) lub przez e-mail: [email protected].